reallydiamond.com nederlands gratis verzending.

video of what live love dolls do?

wearing your hair down on a hot summers day is going to make you feel warm and sticky and it likely your hair will stick to the back of your damp neck, it is not good for your good quality Wigs - Best Cheap Wigs Near Me For Sale, Quality affordable Online Store

#chlupatyzuby

Nic nekončí, jedeme dál!

Sice jsme tenhle vagón dlouho odbržďovali, ale přes náš ikonický svážný pahrbek se nakonec stejně překulil. Pro velký zájem jsme připravili druhé vydání naší druhé knihy o nádražkách pod lehce upraveným názvem Chcípni do rána na chlupatý zuby a na horečku omladnic!

Jak asi patrno z názvu, nejde jen o prachmizerný dotisk. Tahle edice bude doplněná a rozšířená, abyste nebyli ochuzeni o nic, co se v inkriminovaných nádražkách za ten rok a půl od prvního vydání stalo.

Celá ta sranda stojí 333 korun a vyšla v půlce září 2017. Najdete ji buďto u dobrých prodejců, anebo si ji můžete nechat poslat poštou. V takovém případě si však k ceně připočtěte 54 korun poštovného.

Veškeré dotazy i objednávky přijímá a zodpovídá náš patron knjaz Miloš na e-mailu knjaz tečka milos zavináč email tečka cz.

Všechno dění sledujte na webu knihy, na našem webu, facebooku či twitteru.

No comments yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.