Archive | Videostop RSS feed for this section

Velmi dobré jižní ovoce

29 Jul

Velmi dobré jižní ovoce

ZZ: Koncert skupiny Citron na fotbalovém hřišti v Holubicích! To chce zařadit do kulturní rubriky!

NP: A zpívá tam ještě Láďa Křížek? ♥

ZZ: Jistě, opět. Je to velký comeback. Az pojedu do práce, vyfotim i plakát s holohlavým Láďou.

(more…)

Chlapík s xichtem Guetty

25 Jun

Chlapík s xichtem Guetty

Nerad bych byl obviněn, že tady vytahuju nějaké vykopávky, ale nemohu jinak. Asi podobně jako mnohým z vás mi už několik týdnů v hlavě hučí skladba Play Hard, nový to letní hit Davida Guetty. A po několika dnech hučení jsem taky přišel na to, odkud tu vlezlou smyčku tenhle francouzský hauzírník ukradl.

(more…)

Do tance!

4 Jun

Do tance!

Vzhledem k povodním a tomu dlouhému bezslunečnému počasí nemám tak nějak chuť vymýšlet na tento týden zábavný program. Chtěla jsem stejně psát především o WOOF STOCKU, jehož jsme takzvaně mediální partneři, protože jsme hrozně ušlechtilí a kde můžem, tam pomůžem. Stromovka je ovšem podmáčená, takže se tam v sobotu nepotkáme. Sledujte ale woof a náš facebook, vypadá to, že se v sobotu se uskuteční přinejmenším nějaká warm-up party…

(more…)

Kikkoman: Tohle váš kečup nedokáže!

18 Jan

Kikkoman: Tohle váš kečup nedokáže!

Konečně je tu někdo, kdo nakope marvelovské superhrdiny do rozkroků. Nepochází z Kryptonu, ale z planety Soy, proto se zaručeně stane miláčkem veganů.

(more…)

Yo Yo! Ať začne lynč!

8 Jan

Yo Yo! Ať začne lynč!

Těžká doba. Zahraniční rubriky českých médií se trumfují v neuvěřitelných zkazkách o případech znásilnění v Indii a internetová lůza se nestačí divit, co tam k tomu ty “lidi” vede. To v Indii už jsou mnohem dál. Rovnou si našli viníka.

(more…)

Masox Vega zve na Vágus fest!

6 Dec

Masox Vega zve na Vágus fest!

Je nám ctí oznámit vám, že naše tradiční vánoční besídka má svého moderátora. Pozvání letos přijal Masox Vega – milovník bílých fraků, filmových braků, likérek Draků a opic jak z praků. Jak se připravuje na vrchol společenské sezóny?

(more…)

Jejich tempo je vražedné. Abra, Abra, Abrakadabra!

22 Nov

Jejich tempo je vražedné. Abra, Abra, Abrakadabra!

Narvaná trička. Zlaté řetízky. Sviňsky dobrý! Hustý! Jseš pořád tak dobrej jako
tenkrát!
Kokosový stromeček vlající nad volantem stříbrné mazdy. Hej, byli jsme tenkrát dobrá kapela, měli jsme to dělat dál. Puch benzínu a levných deodorantů. Tepající beat rádia v dálničním motorestu Waldenau. Pizza s eidamem a vanilkové cornetto.

(more…)

Rafi’s Revenge

30 Aug

Rafi’s Revenge

Můj indický spolubydlící měl na mobilu nahraných asi padesát bollywoodských hitů, jejichž pomocí proměnil každé ranní vstávání v taneční féerii. Já jsem se vždy jen ponořil hlouběji do spacáku a pomyslel si, že i na Titaniku se tancovalo. Ten chlapec vstával proklatě brzo.

(more…)

Když cover, tak revoluční. Když revoluce, tak v Pákistánu!

11 Jun

Když cover, tak revoluční. Když revoluce, tak v Pákistánu!

Luxemburgová: Karle, s revolucí je to bledý. Soudruzi se málo angažují a všichni jen vysedávají na Mimibazaru, o Zpovědnici ani nemluvě. Myslím, že za to může náš zatuchlý hudební repertoár, který nutně potřebuje oživit.
Internacionálu v podání jazzového bigbandu jsem zavrhla jako málo progresivní, ale zaujal mě tenhle cover od kapely Soul Flower Mononoke Summit. Zní to trochu jako japonský revival Šlapeťáků, ale bere mě ta lidovost a skvělý potenciál pro doprovod pouličních průvodů. Myslíš, že tím dokážeme pozvednout masy?

(more…)

Like my man Yauch, will I use a fork

5 May

Like my man Yauch, will I use a fork

S Beastie Boys jsem se poprvé setkal jako malý harant a teď už můžu jen litovat, že to nebylo na pražském koncertě v roce 1995. Naživo už je totiž nikdy neuvidím, Adam Yauch aka MCA včera umřel. Tohle je speciální díl videostopu na jeho památku.

(more…)