Do tance!

Vzhledem k povodním a tomu dlouhému bezslunečnému počasí nemám tak nějak chuť vymýšlet na tento týden zábavný program. Chtěla jsem stejně psát především o WOOF STOCKU, jehož jsme takzvaně mediální partneři, protože jsme hrozně ušlechtilí a kde můžem, tam pomůžem. Stromovka je ovšem podmáčená, takže se tam v sobotu nepotkáme. Sledujte ale woof a náš facebook, vypadá to, že se v sobotu se uskuteční přinejmenším nějaká warm-up party…

Continue reading “Do tance!”

Jejich tempo je vražedné. Abra, Abra, Abrakadabra!

Narvaná trička. Zlaté řetízky. Sviňsky dobrý! Hustý! Jseš pořád tak dobrej jako
tenkrát!
Kokosový stromeček vlající nad volantem stříbrné mazdy. Hej, byli jsme tenkrát dobrá kapela, měli jsme to dělat dál. Puch benzínu a levných deodorantů. Tepající beat rádia v dálničním motorestu Waldenau. Pizza s eidamem a vanilkové cornetto.

Continue reading “Jejich tempo je vražedné. Abra, Abra, Abrakadabra!”

Když cover, tak revoluční. Když revoluce, tak v Pákistánu!

Luxemburgová: Karle, s revolucí je to bledý. Soudruzi se málo angažují a všichni jen vysedávají na Mimibazaru, o Zpovědnici ani nemluvě. Myslím, že za to může náš zatuchlý hudební repertoár, který nutně potřebuje oživit.
Internacionálu v podání jazzového bigbandu jsem zavrhla jako málo progresivní, ale zaujal mě tenhle cover od kapely Soul Flower Mononoke Summit. Zní to trochu jako japonský revival Šlapeťáků, ale bere mě ta lidovost a skvělý potenciál pro doprovod pouličních průvodů. Myslíš, že tím dokážeme pozvednout masy?

Continue reading “Když cover, tak revoluční. Když revoluce, tak v Pákistánu!”