Archive | Květen, 2011

Oschlebíček

27 May

Oschlebíček

Že nevíte, co je to oschlebíček? Inu, oschlý majonézový chlebíček, nejlépe s rostlinným tukem, vejcem a petrželkou – základní výbava každého správného bufetu. Tyhle oschlebíčky jsou rekordní a pocházejí z naší katederní lednice. Ležely v ní 4 měsíce. Vyhodil jsem je, až když jsem si tam chtěl dát ředkvičky a bál jsem se, že by je zoufalé hladové bakterie mohly napadnout.

(more…)

Olympiáda za trest

25 May

Tak Prima prý chystá nové Hry bez hranic. Nudík. Největší svátky sportu se konají každý rok v největší indické věznici Tihár nedaleko Dillí. V base s kapacitou 4000 lidí se mačká 14000 trestanců a jediný způsob, jak je trochu zkrotit, je prý vězeňská olympiáda.  Hry bez pranic, che. A troufnu si tvrdit, že v popularitě si tahle akce s JSF v ničem nezadá. Třeba předloni se přijel podívat i nejslavnější indický sportovec Sačin Téndulkar.

(more…)

WágusLeaks 6: Estonská lekce hajlování

23 May

Řeknu vám to naprosto přesně. Pověst neonacisty mi mezi přáteli náleží od září 2007, kdy jsme s Haimim v nonstopu U Kraba vyřvávali Nazijazz. Takže kdo jiný by měl napsat tenhle příspěvek do naší konspirační rubriky, že?

(more…)

Hotel Podlipný, Třebíč

22 May

Tak to je Třebíč. Hlavním mytologickým zvířetem je zde prasopes překusující strom a nádražní stánek s občerstvením prdí. V místním dialektu to pravděpodobně znamená, že je zavřený. Roli nádražní osvěžovny tedy musí suplovat hotel Podlipný.

(more…)

Přemek Odvaha radí, informuje

20 May

Z hospody jedině na tomto kole!

(more…)

Kanál-tip na romantickou večeři pro dva

19 May

Očekáváte návštěvu? Těšíte se? Nakoupíte? A pak to přijde. Nemáte nádobí. Jen jeden hrnec a jeden hrnek. A jednu vidličku, jeden nůž a jednu lžíci. Výbava pro plánované gastronomické hrátky zcela nedostačující. Je státní svátek a všude mají zavřeno, není možné získat ani papírový tácek. Ale vy se tak lehce nevzdáte.

(more…)

Svaté Naddřevo

17 May

NP: Trošku průser. Nějakým nedopatřením jsem se asi ocitl v zákaznickém centru Applu. Naštěstí je tu se mnou KZ, která přečetla několik knih o životě salónních intelektuálů, a tak se vyzná. Takže kam jsem se to sakra zase dostal?

(more…)

A máme tu nový katalog…

16 May

… katalog cestovní kanceláře Fischer Reisen z roku 93, lehce šmrncnutý nezapomenutelnou východoněmeckou estetikou let sedmdesátých. Ano, dovolujeme si vám představit zcela novou módní váguskolekci!

(more…)

Tofumetal!

15 May

Už dlouho jsme se tu nevěnovali metalu, což je potřeba neprodleně napravit…

Na zemi sestoupil nový kníže pekel a zove se Vegan Black Metal Chef! Pro začátek ho můžete uctívat vařením od pohledu velmi démonického Pad Thai:

(more…)

Chrudim

13 May

Když mi IDOS našel, že do Hradce se nejrychleji dostanu přes Pardubice, byl jsem překvapen. Haimi by to jistě vysvětlil tím, že v Pardubicích se každý vlak chce zdržet co nejkratší dobu a pak co nejrychleji uhání pryč. Ještě překvapenější jsem však byl, když jsem nakonec do Hradce vůbec nedojel. Můj vagón byl ve stanici Rosice nad Labem odpojen a odlifroval mě do Chrudimi.

(more…)