Šance pro blázny odkudkoliv

Nedostatek peněz bývá častou překážkou, která nám brání ve splnění našich snů. Někdy je to překážka skutečná (výlet na Měsíc není nejlevnější), často jde ale jen o výmluvu skrývající naši neochotu, lenost nebo strach. Existuje totiž spousta projektů, které „z mála“ dávají vzniknout velkým věcem. Třeba takové vydávání desek. Díky nejnovějším technologiím dneska vydává nebo sdílí každý. Pokud ale budete chtít třeba pěkný vinyl, tak už nějaký ten kapitálek potřebovat budete. Ti šikovnější si na něj možná ušetří sami. Ostatní by si měli prostudovat web Lokal Rekorc.

Continue reading “Šance pro blázny odkudkoliv”

Kittchen: Děti bych nutil dojídat!

Kittchen umí smažit volská oka ve tvaru lebky. Kromě toho zpívá a hraje svoje písničky a jeho album MENU je volně ke stažení na webu. Kittchen si navíc vybral KZ jako vkusný doplněk na své fotografie. Jistě, KZ se již jednou stala dívkou kalendáře, a tak její kariéra světoznámé modelky, která zajistí světový mír, dále strmě stoupá. Od té doby ji však trápí, že se jí všichni ptají, kdo Kittchen je. Ona to ale neví, ani nemůže, protože Kittchena přece vždycky vidí jenom v masce, ať už plátěné či pletené, bílé nebo černé.
KZ se líbí, když kluci umí vařit a dělají muziku. A Kittchen prý navíc dovede i vyfukovat kouř očima. Proto s ním udělala rozhovor.

Continue reading “Kittchen: Děti bych nutil dojídat!”

Papíroví kovbojové, samuraj a rudá armáda

Vezměte scénář z hodně špatné kovbojky. Osamělý cizinec, osudová žena, padouch týrající malé městečko, zamlklý barman a všechny věci okolo. Pak přimíchejte trochu Kill Billa – zběsilé kung-fu bitky, samurajské meče v měsíčním světle a nepravděpodobné dialogy. Celé to zasaďte do neumělých papírových kulis jako z Nauky o snech. Pořád to není ono? Přidejte hlas divadelního vypravěče, barvy jak z Kwaidanu a navrch hoďte gangstery a revolucionáře v červených maoistických montérkách. Výsledkem je Bunraku – povedený akční film, který trestuhodně zapadl a vy ho prostě musíte vidět.

Continue reading “Papíroví kovbojové, samuraj a rudá armáda”

… otherwise the shit is worthless

Zasmáli jsme se, pobavili jsme se. Oddateee je kašpar a Vědec vypadá jako Justin Bieber. Teď už zpátky do práce. První okýnko vánočního kalendáře otevíráme dnes večer v Crossu. Ale dávejte si bacha, čokoláda z dovozu prý může způsobovat epileptické záchvaty.