Hájemství opravdových mužů

Ty klackáče a dres SF Paris si musel půjčit. Šišku držel v ruce poprvé v životě a půl hodiny v kuse se vydržel vyptávat, proč se nesmí nahrávat dopředu. Ale nakonec nás všechny zastínil. Včetně módní policie…

Rugby je sport jen pro skutečné muže a náš model budiž důkazem! Šňůrečka laškovně vykukující z cimbuří je jen třešničkou na dortu. Ani zbytek gardéroby nemá chybu, ať už mluvíme o dresu, jehož grafické prvky směřují k onomu důležitému místu, nebo o “kalhotech” nejrůznějších tvarů a barev. Živoucí důkaz toho, že i sportovci se mohou oblékat stylově. Dnes hodnotím na 100 lahváčků ze 100, bez debaty!!!

P. S.: Pan Vědec se v naší módní policii neobjevuje poprvé a díl od dílu se lepší. Věštím tomuto chlapci velkou budoucnost!

Co na srdci, to na triku

S novým jarem nový harém. A taky nové vágusí triko. Je z biobavlny a sedne jak prdel na hrnec. Jen se podívejte, jak to sluší našim modelům. Objednávejte u knjaze Miloše (knjaz tečka milos zavináč vagus tečka cz) a buďte k němu uctiví!

Dobro opravljeno, Zlatko!

Nějaký fotbal by to chtělo, co? To tu už dlouho nebylo, co? Máte ho mít.

To si takhle píšu se svým slovinským kamarádem Danim, chválím úspěchy jeho země na letošním mundialu, a najednou se mi zasteskne po dobách, kdy se zeleným pažitem brouzdala největší fotbalová legenda země pod Triglavem. Zlatko Zahovič, mezi námi zvaný též Bermudský trojúhelník. V roce 2001 slavně prosral mé milované Valencii penaltový rozstřel ve finále Ligy mistrů, ale stejně jsem na něj nezanevřel. Uplynulo devět let a Zlatko se za tu dobu zakulatil skoro jako balón, s nímž si už tehdy na hřišti příliš nerozuměl. Ale stejně jsem na něj nezanevřel. Pln nostalgie klikám na Mistrovo heslo na Wikipedii. A hned vidím, že na něj nezanevřeli ani jiní…

Velká scénáristická soutěž!

Jako poctu návratu našeho drahého punkera s čírem a ochlupeným cimbuřím vyhlašujeme soutěž o nejlepší scénář ke komixu, z něhož je extrahován následující obrázek. Hlavní roli samozřejmě ztvárnil náš punker Matouš, který se ráčil navrátit ze shnilého království dánského, a proto se domnívá, že je již velký. Své nápady pište do komentářů. Autor nejlepšího textu vyhrává kakao a párek just like mama used to make it.

A jak to bylo dál?

Lekce disca 2: Vesmírný kvil syntezátorů

Víte co mají společného Balet Československé Televize a Luke Skywalker? Víc, než by se mohlo zdát…

O obskurním subžánru space disco již psali mnozí, takže to vezmu zkrátka – jisté tendence tady byly odjakživa, ale naplno to propuklo až na konci sedmdesátých let. Když se Star Wars staly hitem, mnozí discomágové se rozhodli, že svůj žánr prostě musí obohatit metalickými uniformami, kvílejícími syntetizátory, množstvím dýmajícího suchého ledu a celé to vyšperkovat veršíky o sexu s mimozemšťany. Protřepejte a máte tu space disco, úchylku, která postupně protáhla Evropou a nakonec se vytratila v temnotách Východního bloku.

Continue reading “Lekce disca 2: Vesmírný kvil syntezátorů”