Archive | Leden, 2011

WágusLeaks 2: Muž je muž a žena je žena

30 Jan

Ano, nazrál čas na další díl seriálu o pikantnostech ze světa vysoké politiky, špionáže a restaurací I. cenové skupiny. Tentokrát něco o tom, proč je ve vágusí redakci i mimo ni tolik fanoušků Býka arabského lidu, genderového teoretika a i jinak totálně pošahaného diktátora Muammara Kaddáfího.

(more…)

Karlovy Vary: Nicht in Betrieb

28 Jan

Co k tomu dodat? V Karlových Varech nejenže není nádražka, ale nefunguje tam ani automat na kafe.

(more…)

A přece se močí!

26 JanNovogotický pomník na Křižovnickém náměstí byl v místech odstraněné vojenské strážnice odhalen r. 1849. Jedná se o dílo, které v mnohém předběhlo svou dobu a zachycuje panovníka s vykasaným pláštěm ve velice intimním okamžiku. Autor tím tolik oslavovanou postavu českého krále ještě více přibližuje lidu a ukazuje, že i na Hradě se močí!

Are you a fighter?!

23 Jan

Ahoj kluci! Všimla jsem si, že mezi váma zase začaly frčet plnovousy. Já to schvaluju, protože vám doopravdy sluší. Nezapomínejte ale, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Jako stoprocentní chlapi musíte být v cajku od zubů až k patě. Mimo jiné myslete na nápadité doplňky a vezměte si příklad třeba z tohohle chlápka.

(more…)

Cyklostyl uvádí: Superhero Bicycle Repairman!

21 Jan

Jedete si takhle úvozem, kocháte se krajinou a ouha! Defekt, zrada, kolize. Dopadlo to neblaze. Ale kdeže, od toho je tu pan Bicycle Repairman. Nový superhero, Bicycle Repairman! Slyší nářky zohaveného zlomeného cyklisty, přispěchá spravit jeho stroj, Bicycle Repairman! Díky Repairmane za pomoc, díky, díky. Adios. Buenos.

(more…)

Ukaž mapu Tasmánie, pičo!

19 Jan

„Víš, že holky nosej pod sukněma mapu Tasmánie?“, oslovil mě takhle po ránu Vědec. Strašně jsem se lekla, že jsem promeškala nějaký módní trend a tudíž rychle potřebuji tuhle věc sehnat, koupit a když to nepůjde jinak, tak si ji nechat ušít. Vědec mě ale brzy vyvedl z omylu a vysvětlil mi, že mapu Tasmánie už možná dávno mám.

(more…)

Ich bin Bhópál!

18 Jan

Jestli je Berlín něčeho plný, tak jsou to klišé. O tom, jaké je to super cool místo ideální k životu. Blbost. Ve skutečnosti se nejvíc podobá indickému městu Bhópál, které v roce 1984 vešlo do dějin výbuchem chemické továrny. Těch podobností je víc, než by vám bylo příjemné. Nevěříte?

(more…)

Grand Restaurant pana Septima doporučuje…

13 Jan

Sem se mi dívejte!!! Sem se mi dívejte! Braník doporučuje deset z deseti francouzkých certifikačních systémů hodnocení resturací. Le mort des vins français.

Lebkatej kretén Hyena

11 Jan

Co že je společného na kultůře a módě, nám servírují všude bohatě. Mladí návrháři a kultůra tvoří lifestyle, o kterém referují občasníky salónních intelektuálů. Ani naše kultůrou a módou protknuté stránky nemohou zůstat pozadu. Proto bychom vám rádi přiblížili unikátního umělce Hyenu z Luk nad Jihlavou, který je jak básníkem, tak módním návrhářem. A taky kreténem, jak s oblibou poznamenává.

(more…)

Úštěk: Kuřácká hospoda!

9 Jan

Kdy už tam budem? Obligátní otázka účastníků naší zimní výpravy. Brzy, vzdušnou čarou je to už jen pár kiláků! Jenže jak už to tak bývá, cesty vzdušnou čarou jsou nedosažitelný ideál a cesty skutečné jsou mnohem delší. Svíjí se klikatými a hlubokými stržemi, jsou zaváty hlubokými závějemi a nekončí ve vzdušných zámcích, ale v nádražních restauracích, tentokrát v Úštěku.

(more…)