Ústí nad Orlicí: Frankfurtský waterboarding!

Jak to dopadlo s nádražím?
Zachránili ho! Kadrman zvítězil.
Tak dobré, ne?
Jo, aspoň mám práci.

Je to tak. Historická nádražní budova v Ústí nad Orlicí byla prohlášena za kulturní památku a bourat se nebude. Teď je jen otázkou, kdy se dočkáme rekonstrukce. A po návštěvě místní nádražky si myslím, že pár drobných inovací by rozhodně neškodilo.

Continue reading “Ústí nad Orlicí: Frankfurtský waterboarding!”

Koho se bojí ďábel?

Všichni to znáte – šli jste na koncert kapely, kterou zbožňujete, ale stálo to za starou bačkoru. Další iluze mizí v nenávratnu. O to víc pak člověka dostanou akce, o kterých sice předem ví, že se můžou povést, ale skutečnost ho naprosto smete, srazí na kolena, rozstřelí vnitřnosti, chytí za srdce… (doplňte podle vlastních zkušeností). Prostě dostaví se zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

Continue reading “Koho se bojí ďábel?”

Hamilton Hall, Liverpool Street Station, Londýn

Celý tenhle výlet, který NP a KZ strávili ve squatu otíráním intimních partií vhlčenými ubrousky, nabral zajímavých obrátek poté, co si NP na Brick Lane narval u Bengálců betel a dokolébal se až před Liverpool Street Station. Toto starobylé londýnské nádraží z roku 1875 vešlo do dějin mimo jiné tím, že na něm v roce 1939 sir Nicholas Winton vyložil vlak plný židovských dětí. Pro nás se však do historie zapsalo svou výtečnou nádražní restaurací.

Continue reading “Hamilton Hall, Liverpool Street Station, Londýn”

Extrémní sport, nebo extrémní komentář?

Dneska to bude jen čistá radost: záznam vítězného sjezdu Dannyho Harta na letošním mistrovstí světa v Champéry. Danny je sice hovado (všimněte si, jak kyne divákům ještě před půlkou tratě!), ale na tyhle dva komentátory prostě nemá. LOOOOK AT THE WHHIIIIPPP!!!!! WHHHHAAAAATTTT THE HELLLLLLL!!!!! Řvali takhle Češi, když o den dřív vyhrál Jaroslav Kulhavý závod v cross country?

Continue reading “Extrémní sport, nebo extrémní komentář?”