Návrat do věznice Bota

Kdybyste chtěli korunovat město s nejbídnějším kulturním životem v Česku, museli byste to vzít od východu a od konce abecedy. Nevím, jestli se tam někdy vrátím. Pepek se vrátil. Do města, kde vlastně ani není náměstí. Do města, kde lišky dávají dobrou noc a záhony před barákem vám ožírají srnky. Do města, kde teprve pochopíte smysl pojmu industrial. Do města, kde teprve nedávno konečně postavili sochu Janu Baťovi. A další pozapomenutí zlínští velikáni IdeaFatte vydávají na konci února novou desku.

Motoskijöring pro chudé

Vágus.cz poctivě plní své poslání být nezávislým informačním servisem pro všechna podivná individua. Seznámí vás s těmi nejžhavějšími kulturními tipy, stejně jako s klasiky hudby, literatury či filmu. Dozvíte se o těch nejvybranějších restauračních zařízeních a nakonec vám poradí i s módou či mezilidskými vztahy. A přesto – nechybí vám tady něco?

Continue reading “Motoskijöring pro chudé”

JXD se žení, čtenář RX pění

Haimi:

Nějak se to seběhlo, že když vezmete do ruky noviny, neslyšíte už rok o ničem jiném než o svatbách pana Jiřího. Nejdřív do toho práskne bujně tvarovaný vekslák Paroubek se svou rachitickou ženou – a teď si pro změnu rachitický konopný baron JXD bere bujnou studentku psychologie. Předvolební tah Erica Cartmana české politiky s úšklebkem přejdeme. Ale reality show, kterou nás Reflex poslední čísla vydatně oblažoval, zasluhuje alespoň sukovici s dvojitým klystýrem.

Continue reading “JXD se žení, čtenář RX pění”