Archive | Hajzlíky RSS feed for this section

Kakat, děti!

26 May

Kakat, děti!

Srdceryvná prosba pejskařům, aby nevenčili své miláčky na dětském hřišti. Pražská ulice Na Rybníčku, druhá půlka března 2013.

(more…)

Moje nejlepší kámoška

28 Mar

Moje nejlepší kámoška

U příležitosti Dne učitelů jsme se vypravili na Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy. A opět jsme se utvrdili, že zdejší záchodky překonávají svou moudrostí a erudovaností veškeré přilehlé knihovny.

(more…)

Osvěžující!

4 Mar

Osvěžující!

Přezdívá se jim Star Trek WC, ne nadarmo. Posezení na tomto japonském záchodku by vám jistě záviděla i posádka lodě Enterprise. Prkénko samozřejmě vyhřívané. Po vykonání potřeby je možno omýt pozadí i popředí, to podle toho zda jste holčička či chlapeček, stačí navolit na ovládacím panelu.

(more…)

Trojbarevné hovno, nekecám

16 Feb

Trojbarevné hovno, nekecám

Co dodat? 16. prosince 2012, Bělehradská, Praha 2.

(more…)

Prosíme, nemočte na zeď

8 Nov

Prosíme, nemočte na zeď

K tomuhle veřejnému záchodku snad ani není co dodat. Autobusové nádraží v Haridváru, vykachlíkované pisoáry a vedle nich nápis Nemočte na zeď, pokuta 100 rupií. Což je mimochodem nějakých 40 korun.

(more…)

Mejdan století?

18 May

Mejdan století?

Hajzly s nádechem tajemna ve Wroclawiu. U Haly Stulecia.

(more…)

Co milují filosofky?

22 Jan

Co milují filosofky?

Studentky Filosofické fakulty Univerzity Karlovy jsou děvčata křehká a něžná. A jako láskyplná stvoření nemají k vyznání těch nejhlubších citů a pocitů nikdy daleko.

(more…)

Střelské Hoštice

31 Dec

Neplánovaná a náhodná návštěva hajzlíku na zastávce ve Střelských Hošticích. Hajzlík je velmi stylový, zamčený a pečlivě opatrovaný panem přednostou. Zajímavá kombinace ve stanici, kde staví jediný vlak za den, v 6:05…

(more…)

Zábřeh na Moravě: Jsme nejlevnější hajzl na trati

26 Oct

Jednu věc je nutné zmínit hned na úvod. Rekonstrukce nádraží v Zábřehu na Moravě je největší nepotrestaný zločin proti lidskosti od dob arménské genocidy. Epochální nádražka vzala za své, místo ní teď poutníky vítá skleněná věžička a místní rodák Jan Eskymo Welzl v nadživotní velikosti. A také příjemně upovídaná paní obsluhující veřejné WC, se kterou jsme udělali exkluzivní rozhovor.

(more…)

Trojúhelník s výhledem

13 Oct

Tevno ezero 2725 metrů nad mořem je místo s pěknou chalupou, kde koupíte pivo, najíte se, nechají vás spát vevnitř, ale i venku ve stanech, a ráno vás nechají i provést hygienu. Kadibudky se podobně jako jinde na Balkáně vyznačují trojúhelníkovým otvorem do spadu. V době naší návštěvy jedna z budek nešla zavírat, takže tlačení bylo i s dechberoucím výhledem.

(more…)