Osvěžující!

Přezdívá se jim Star Trek WC, ne nadarmo. Posezení na tomto japonském záchodku by vám jistě záviděla i posádka lodě Enterprise. Prkénko samozřejmě vyhřívané. Po vykonání potřeby je možno omýt pozadí i popředí, to podle toho zda jste holčička či chlapeček, stačí navolit na ovládacím panelu.

Continue reading “Osvěžující!”

Zábřeh na Moravě: Jsme nejlevnější hajzl na trati

Jednu věc je nutné zmínit hned na úvod. Rekonstrukce nádraží v Zábřehu na Moravě je největší nepotrestaný zločin proti lidskosti od dob arménské genocidy. Epochální nádražka vzala za své, místo ní teď poutníky vítá skleněná věžička a místní rodák Jan Eskymo Welzl v nadživotní velikosti. A také příjemně upovídaná paní obsluhující veřejné WC, se kterou jsme udělali exkluzivní rozhovor.

Continue reading “Zábřeh na Moravě: Jsme nejlevnější hajzl na trati”

Trojúhelník s výhledem

Tevno ezero 2725 metrů nad mořem je místo s pěknou chalupou, kde koupíte pivo, najíte se, nechají vás spát vevnitř, ale i venku ve stanech, a ráno vás nechají i provést hygienu. Kadibudky se podobně jako jinde na Balkáně vyznačují trojúhelníkovým otvorem do spadu. V době naší návštěvy jedna z budek nešla zavírat, takže tlačení bylo i s dechberoucím výhledem.

Continue reading “Trojúhelník s výhledem”