Love Tesla, eat shit and die

Chce se mi čůrat. A na kafe. Eurokrém! Kdy už se půjdem koupat? Je mi horko! Nebylo zbytí – jediná možnost, jak zabránit vzpouře ve vágusí redakci, byl výlet do muzea Nikoly Tesly. Nikdo ovšem nemohl tušit, že ve vile ve sluncem vypálené, indiferentní a vylidněné bělehradské čtvrti na nás čeká zážitek, jaký by nevymyslel ani Gogol s Kafkou dohromady.

Continue reading “Love Tesla, eat shit and die”

Mládí a léto v hajzlu

Ale máme tu pár tipů, jak oslavit konec léta…

Koncert(y) týdne
LOMA PRIETA, REPELENT SS, POINT BLANK RANGE, PUSTINA, THIS RUIN
29. 8., Klub 007 Strahov, 17:00, 200,-
Tohle není jen další z mnoha hc koncertů, toto je speciální akce. Jedná se totiž už o 200. (!) koncert pořádaný 2 Shovels Events. Většina z vás je možná nezná, ale i ti, co tomuhle žánru zrovna nefandí, by se u nich měli přiučit, jak pořádně dělat koncerty. Jen zvát dobrý kapely nestačí, pokud do toho – ano, nebojme se to říct – nedáváte srdce a neděláte to poctivě a pořádně a nejen jako cool pózu. Kromě bezchybnýho line-upu vás ve čtvrtek čekají nějaká ta obvyklá distra, občerstvení z Momentu a prý i suvenýr od 44 print/Analog Bros. Kdo nedorazí, tak to srdce fakt nemá.

Continue reading “Mládí a léto v hajzlu”

Co se skrývá na nádraží?

Melancholická zákoutí i spousta kultury.

Akce týdne
WI GO SI AFTA!
20. 8., 15:00, Šlechtovka
Pod tajuplným názvem se skrývá party v režii Kedjom Keku a Z druhý ruky pro Babanki. Pravidelní čtenáři tak již vědí, ti noví načerpají info zde. V úterý vás čeká workshop o recyklování, nějaká ta hudební produkce (Yedhaki:Naukita, Human Ketchup, Aid Kid, Petr Wajsar, Kapitán Demo), dokument a hlavně módní přehlídka, kde možná narazíte i na někoho z vágus redakce… A jestli vás to nenavnadilo, tak se připravte na obří sekáč, kde budete moci nejen nakoupit, ale i zbavit se toho, co sami nechcete!

Continue reading “Co se skrývá na nádraží?”

U Splavu, Zábřeh na Moravě: Ostrůvek vítaného chaosu

“Tak co s tím pivem?” vybafla na mě paní výčepní, když už jsem asi pět minut ostentativně trucoval na baru, než bude obsloužena třicetihlavá výprava cykloturistů. Jsou věci, které do našeho každodenního řádu vnášejí vítaný chaos. Namátkou třeba letní jízdní řády pražské MHD nebo obsah mailů ve vaší spamové složce. A taky hostinec U Splavu v Zábřehu na Moravě, kde vám vždycky přinesou něco jiného, než co jste původně chtěli.

Continue reading “U Splavu, Zábřeh na Moravě: Ostrůvek vítaného chaosu”