Já vás všechny přechčiju!

Jiskřivý sníh v metropoli je v pdachu! Odkryta jsou hovna v místech, kam serou psi. Pohled na tuto bohatou nadílku, která se skrývala pod sněhem, mi znovu evokoval romantické úvahy o Vánocích. Ty byly krásné jako princezna (a jako Vědec). Zvláště pro mě se staly událostí nevýslovného významu. Vědec mě totiž obdařil dárkem, který mě vyzvedává ve vývojové řadě o několik stupňů více – tedy pasuje mě na muže.

Continue reading “Já vás všechny přechčiju!”

Život je bílý dům…

To si takhle člověk vyrazí z Krasnojarsku na skály za městem (přírodní rezervace Столбы), pije čaj na prosluněných vrcholcích žulových věží, ale pak přijde okamžik, kdy se zkrátka toho čaje v močovém měchýři potřebuje zbavit. Jelikož odbočení z vyšlapané cesty znamená zapadnutí po pás do sněhu, nelze se v tomto případě vyhnout návštěvě místního “bílého domu”. Dobrou chuť, jestli právě obědváte!

Nejlepší mužské vlastnosti

Před našimi sportovci z Modety Jihlava bledne závistí nejen celá základní jedenáctka Sampdorie, ale i módní policie…

Už jsem pochopila, že sportovci se některých věcí nevzdají a o běžkaři v láptích a vaťáku si i nadále budu moci nechat jen zdát. Ale ono to vlastně není až tak špatné – v přiléhavých legínkách se ukazují ty nejlepší mužské vlastnosti. Dresíky rovněž nejsou k zahození a čelenka ve vlasech mi vždy připomene mé dětské platonické lásky z řad indiánů. Co mě ale dokáže dostat na kolena, je i něco tak malého jako správná nášivka na správném místě. Je v tom názor, je v tom vtip, tak má správný vágus žít. Prostě cajk!!!

Z královnina sklípku…

Ačkoliv je shnilé království jedna z nejšťastnějších zemí na světě, místní ceny alkoholu jsou neveselé, a tak jsem tu nucen pít dobroty, kterých bych se normálně ani netknul. Myslím, že za pár měsíců bude můj žaludek připomínat něco mezi ostravskou olejovou lagunou a vnitřkem černobylského sarkofágu. No nic, alespoň jsem pro vás připravil krátký test těch nejlevnějších utrejchů ze zdejších sámošek…

1) Dansk Pilsner

Continue reading “Z královnina sklípku…”