Facebook

30 Jan

Šíří se to jako nějaká choroba. A ještě k tomu s úplně kokotským jménem. Kománková už asi chuděra chytá Dědkovy manýry, když je schopná takové zhovadilosti věnovat v Reflexu celé tři stránky. A copak že to tu vlastně tentokrát máme?

Pokud vám to ještě uniklo, tak Facebook je taková internetová komunitní síť. Jsou na ní skoro všichni a je to prý hrozně užitečné a kůl a šik a in. Všichni se tam děsně kamarádí a prý je to super, když třeba máte někoho na druhé straně světa nebo když jste někoho dlouho neviděli. Tolik teorie. V praxi to vypadá asi tak, že vás budou imrvére otravovat lidi, kteří se knjazvíproč považují za vaše přátele. Dále vám tato geniální aplikace nabízí řadu vychytaných her, kupříkladu soutěž v kopání lidí do prdele. Vskutku plodně strávený čas. A v neposlední řadě si tam taky můžete nahrávat fotky. To se fakt hodí, když vám pak na ně můžou vidět i všichni ti vaši zvědaví kamarádíčci, které byste nejradši taky nakopali do prdele.

Když mám nějakou kontemplativně filosofickou náladu, občas přemýšlím o tom, jestli větší část uživatelů tohoto zázraku tvoří šmíráci permanentně šounící cizí profily, nebo exhibicionisté, kteří si naopak svůj profil neustále vylepšují rádoby vtipnými hláškami o své momentální náladě a fotkami vesměs mizerné kvality i výpovědní hodnoty. Jedno ale vím jistě. Jestli mě v hospodě něco dokáže vytočit ještě víc než salonní intelektuál, tak je to salonní intelektuál, jenž fotí mobilem své vysmáté kamarády s pivem v jedné ruce a s holkou ve druhé. A úplně nejvíc mě nasere salonní intelektuál, který při vykonávání výše zmíněných činností ještě vyřvává, že to hned zítra nahraje na Facebook. Sodoma Gomora. Nebo spíš Bitola Maribor Rijeka Nikšić Zenica Bor, řekl by knjaz Miloš.

Nedosti na tom. Když se svým kamarádům snažíte výše zmíněné důvody vysvětlit, ještě vám řeknou, že musíte jít s dobou a že nejste otevření změnám. Tak já vám něco povím, vy chytráci. Nejvíc otevřená bude brzo vaše prdel, na kterou si knjaz už brousí sukovici.

P. S.: Jo, jsme tam taky. A dokonce máme i svou skupinu Vágus.cz. Dobře nám tak.

8 Responses to “Facebook”